Poznaj markę

Połączenie pasji, doświadczenia, zaangażowania i chęć tworzenia nowych projektów – tak możemy w kilku słowach określić zespół Marineva.

Ludzie i stale nowe pomysły w ich głowach to nasz największy skarb. Zespól Marineva to kilkadziesiąt osób pracujących nad realizacją indywidualnych projektów, wychodzących naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów.

Polska marka Marineva powstała w 2021 roku, jest częścią rodziny produkującej elementy z tworzyw sztucznych w różnych branżach.

Nasza fabryka funkcjonuje od lat 90-tych, co plasuje nas w czołówce europejskich firm o tak bogatym doświadczeniu w branży jachtowej, motoryzacyjnej i budowlanej. Nowoczesny park maszynowy, oryginalne rozwiązania projektowe umożliwiają precyzyjną realizację powierzonych zleceń.

Dajemy naszym Klientom produkty unikatowe, nietuzinkowe, odbiegające jakością i estetyką od masowych, tanich wyrobów azjatyckich. Nasz produkt jest uszyty na miarę, zaprojektowany i wyprodukowany specjalnie dla Ciebie. Twój komfort zawsze będzie dla nas najważniejszy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych możliwościach, skontaktuj się z nami.

Naturalny rozwój

Wdrożyliśmy elementy wykonane na bazie pianki EVA w wielu branżach. Widząc rosnące zainteresowanie tego typu produktami postanowiliśmy stworzyć markę Marineva.

Projektujemy dla:

Jachty/łodzie
Kampery
Pontony
Sprzęt
motorowodny